Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

В Україні відтепер можна застрахуватися від поганої погоди

Плануючи відпочинок на відкритому повітрі, ми обов’язково звертаємо увагу на прогноз погоди, але часто на відміну від даних погодних сайтів стається зовсім навпаки — лише ви зібралися дружньою компанією провести час просто неба, вибрали день, перевірили прогноз погоди і виїхали або вже знаходитеся на місці відпочинку, як раптово починається дощ. Прикро? Так.

Але тепер від поганої погоди є засіб, який забезпечить вам свято, навіть якщо на вулиці справжня злива або сніг – страховка від поганої погоди.

В Україні з’явився унікальний сервіс страхування від поганої погоди.

Тепер всі важливі дні та заходи, які плануються на відкритому повітрі, незалежно від погодних умов, пройдуть успішно. Щоб захиститися від забаганок погоди, можна всього за 33 гривні оформити страховий поліс на сайті страхової компанії, яка пропонує такий страховий продукт, вказавши дату і час запланованого відпочинку. Сума страхового покриття складає – 1000 грн.

Страховка не гарантує, що день буде сонячним без дощу чи снігу, але у випадку погіршення погоди (або погіршення прогнозу погоди) на запланований час відпочинку, забезпечить користувачу послуги компенсацію у вигляді подарункового сертифікату на іншу вибрану розвагу.

Щоб отримати компенсацію у випадку погіршення погоди (дощ, сніг) на час застрахованого відпочинку, клієнт за допомогою смартфону підтверджує страховий випадок і вибирає бажаний спосіб компенсації із запропонованих варіантів. Зараз в асортименті – візит в ресторан японської кухні, похід кінотеатр, або гра в боулінг для вас і ваших друзів. Сертифікат на вибраний відпочинок миттєво направляється на вказаний при оформленні полісу номер телефону по СМС чи ММС.

Доречі, СМС можна переслати іншому абоненту і таким способом спасти його від поганої погоди. Також при оформленні полісу можна зразу вказати номер телефону того, кому хочете подарувати поліс. Ваш друг отримає СМС про те, що його погода у визначений вами час застрахована.

 

За матеріалами: Трістар