Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Пілотний проект МТСБУ покриє 60% українського ринку ОСАЦВ

У пілотному проекті прямого врегулювання, який запускає МТСБУ навесні 2016 року, візьмуть участь страховики, на яких припадає майже 60% страхових премій з ОСАЦПВ.

Враховуючи, що свою участь у проекті підтвердили практично всі основні гравці ринку, то система прямого врегулювання охопить 50-60% всіх страхових подій.

За словами страховиків, у січні-лютому пройде тестування програмного забезпечення для проекту, яке зараз розробляється.

Запуск прямого врегулювання в тестовому режимі запланований на березень.

У Моторному бюро переконані, якщо до проекту приєднаються інші страховики, то це дозволить впровадити пряме врегулювання по всьому ринку України, не чекаючи законодавчих змін.

Планується, що всі взаєморозрахунки між страховиками будуть проходити за підсумками кожного місяця за бельгійською моделлю. Як повідомили в МТСБУ, всі збитки поділять на три категорії: до 50 тис. грн, від 50 до 100 тис. грн і понад 100 тис. грн. Взаєморозрахунки між страховиками за страховими випадками до 50 тис. грн будуть проводитися за середньою сумою виплати, по другій категорії - за фактично виплаченою сумою збитку.

Збитки на суму понад 100 тис. грн будуть врегулюватися за стандартною схемою: відшкодування буде виплачувати страхова винуватця ДТП.

 

Щоб мінімізувати ризики невиконання зобов'язань між страховими компаніями, всі взаєморозрахунки будуть проходити через уповноважений банк, в якому всі члени пілотного проекту відкриють рахунки. На рахунку кожного банку повинен знаходитися гарантійний внесок - не менше 50% від середньомісячної суми виплат компанії.

Форіншурер