Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Ліміти з "автоцивілки" збільшать до 5 млн. євро

Ліміти з ОСАЦВ в Україні будуть приведені до стандартів ЄС - 1 млн. євро за пошкодження майна і 5 млн. євро за шкоду життю і здоров'ю.

Сьогодні в Україні діє ліміт по ОСАГО за збиток, нанесений одному потерпілому по майну в розмірі 50 тис. грн., за шкоду, завдану життю і здоров'ю - 100 тис. грн.

Востаннє ліміти з "автоцивілки" переглядали у 2010 році.

Тоді ці суми були еквівалентні $ 5,8 тис., сьогодні - це $ 2 тис. і $ 4 тис. відповідно.

Нацкомфінпослуг, з ініціативи страховиків, у липні 2015 року затвердила дворазове підвищення лімітів ОСАГО - 100 тис. грн. за майновим збитком і 200 тис. грн. за збитком, заподіяним життю і здоров'ю. Але узгодження цього рішення в Державній регуляторної службі затяглося. У МТСБУ наполягали на нових розмірах страхових сум і розраховували, що договори ОСАЦВ з урахуванням нових лімітів укладатимуться вже з лютого-березня 2016 року.

27 листопада у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект №3551 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», яким пропонується встановити нові ліміти по ОСАЦВ з урахуванням імплементації Директиви ЄС +2009 / 103 / EC.

Згідно зареєстрованого законопроекту, розмір страхової суми за шкоду, заподіяну майну потерпілих, буде становити еквівалент 1 млн. євро, а по життю і здоров'ю - 5 млн. євро за курсом НБУ, який встановлений на дату проведення виплати по одному страховому випадку, незалежно від кількості постраждалих.

Підвищення лімітів буде щорічним і страхові суми будуть переглядатися Нацкомфінпослуг відповідно до міжнародних зобов'язань України. Розтягнеться процес приблизно на 8 років.

Сьогодні в країнах ЄС ліміти з виплат за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю, складають 5,6 млн. євро і за майновий збиток - не менше 1,12 млн. євро.

Згідно статистики МТСБУ, за останній рік кількість збитків понад 50 тис. грн. в загальному числі ДТП склало 16%. Однак, поки ще більшість збитків (91%) не перевищує 25,5 тис. грн.

Що стосується розміру лімітів по європротоколу, то Нацкомфінпослуг з 1 лютого 2016 роки збільшить в 2 рази максимальні виплати у разі оформлення ДТП з використанням європротоколу - з 25 тис. грн. до 50 тис. грн.

 

За матеріалами: Форіншурер