Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

МТСБУ оцінило якість врегулювання і стан страховиків ОСЦПВ за 2015 рік

Президія ухвалила оцінки діяльності страховиків-членів МТСБУ за результатами 4 кварталу 2015 року.

Проаналізували стан 58 страховиків ОСАГО, з яких 50 страховиків отримали максимальну оцінку «добре», 6 компаній - оцінку «задовільно», «незадовільно» не отримала жодна компанія.

Тобто згідно нової методики оцінки, на думку МТСБУ, всі страховики - фінансово надійні і мають високий рівень оцінки діяльності.

Заборгованість до Фондів МТСБУ мали два страховика - «Європейський страховий союз» і «НОВА».

Незадовільну оцінку якості врегулювання по ОСАГО отримало 4 страховика: АСКА, ДІМ Страхування, УОСК і ЮТІКО, 35 СК - отримали оцінку «добре», решта - «задовільно».

Незадовільну оцінку за кількістю скарг застрахованих і потерпілих з ОСЦПВ отримало 5 страховиків: АСКА, Еталон, Київ РЕ, УОСК і ЮТІКО, 45 СК - отримали оцінку «добре», решта - «задовільно».

Порядок моніторингу компаній передбачає розрахунки оцінок в першу чергу на підставі показників діяльності страховика з автоцивілки. Розрахунок здійснюється на основі інформації Централізованої бази даних МТСБУ. У новому порядку оцінки значно зросла питома вага показників якості врегулювання збитків (характеризує швидкість врегулювання збитків) та відносної кількості скарг від постраждалих і страховиків на діяльність страховика (було 10%, стало 25%).

Оцінка здійснюється за 3-бальною шкалою: зелений колір - «добре», жовтий - «задовільно», червоний - «незадовільно». Фіолетовим кольором відображені компанії, що мають заборгованість перед фондами МТСБУ. Цей показник змінний.

Переглянути таблицю оцінки можна на сайті МТСБУ