Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

«Особистий кабінет потерпілого» - новий сервіс на сайті МТСБУ

Кожен постраждалий в ДТП, який звертається за регламентною виплатою в МТСБУ, може скористатися новим сервісом на сайті МТСБУ - «Особистим кабінетом потерпілого».

«Особистий кабінет» дозволяє переглянути матеріали справи про виплату відшкодування, дізнатися статус і стадію розгляду справи і завантажити необхідні для врегулювання копії документів.

Крім цього, заявник зможе поставити запитання про розгляд справи в on-line чаті і отримати компетентну відповідь відділу врегулювання.

Для ідентифікації заявника буде використовуватися унікальний код, який буде надаватися кожному потерпілому при реєстрації звернення в МТСБУ за регламентною виплатою на його адресу електронної пошти. Тому в Бюро настійно рекомендують вказувати у своїй заяві актуальну адресу електронної пошти.

«Клієнтські сервіси стали вимогою часу. МТСБУ підтримує кращі практики і стає більш зручним та доступним для кожного», - говорить Володимир Шевченко, генеральний директор МТСБУ. - «Крім цього, впровадження особистого кабінету потерпілого спростить взаємодію потерпілого і страховика при передачі врегулювання регламентних виплат страховим компаніям. До того ж, ця послуга істотно знизить навантаження на телефонні лінії МТСБУ, адже у потерпілого не буде необхідності в повторних дзвінках в Бюро».