Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Накопичувальне загальнообов'язкове пенсійного страхування впровадять з 2017 року

Міністерство соціальної політики України планує впровадити накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій на початку 2017 року, повідомив УНІАН віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"Ми хочемо, щоб елементи накопичувальної системи стартували на початку 2017 року», - сказав Розенко.

На початку травня 2016 року віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що діюча в Україні система пенсійного забезпечення не може задовольнити в повному обсязі потреби пенсіонерів. Тому уряд повідомив про плани запровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи з 1 липня 2017 року, тоді як раніше планувалася дата 1 січня 2017 року.

5 травня поточного року в парламент був внесений законопроект №4608 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій" як заміна відповідного документа, запропонованого минулим урядом.

Як вказується в пояснювальній записці до законопроекту, з 1 липня 2017 року запроваджується сплата страхових внесків до другого (накопичувального) рівня пенсійної системи застрахованими особами, які до цієї дати не досягли пенсійного віку. Розмір страхового внеску в перший рік складе 2% і щорічно буде збільшуватися на один відсоток до досягнення в 2020 році 5%.

За матеріалами: Форіншурер

03.10.2016