Банер
КАСКО "Впевнений водій"

Страхова компанія “Рідна” пропонує клієнтам новий страховий продукт у сегменті добровільного автострахування - “Впевнений водій”.

Ця унікальна пропозиція розроблена спеціально для досвідчених і впевнених у собі водіїв. Вона допоможе захистити автомобіль від прикрих несподіванок на дорозі, які виникли через інших учасників дорожнього руху.

Програма страхування “Впевнений водій” гарантує швидку і чесну виплату власнику страхового поліса, якщо його автомобіль потрапив у ДТП, яка трапилася через порушення правил дорожнього руху водієм іншого транспортного засобу.

Новий страховий продукт від СК “Рідна” не є альтернативою обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності автовласників, однак є гарним доповненням до нього.

Програма “Впевнений водій” забезпечує швидку виплату страхового відшкодування і надає гарантований захист автомобіля від непередбачуваної поведінки інших водіїв. Таким чином застрахованому автовласнику не доведеться ходити пішки, поки його пошкоджений автомобіль тривалий час буде знаходитися у ремонті, або поки він чекатиме на виплату за полісом “автоцивілки”.

Застрахувати за новою програмою можна автомобілі, термін експлуатації яких не перевищує 7 років, а вартість сягає 100 тис. грн. і більше.

Страхова сума — 100 000 грн.

Страховий платіж — 2 000 грн на рік.